SlužbyAK MÁTE AKÉKOĽVEK OTÁZKY, ZAVOLAJTE NÁM A SPÝTAJTE SA NA ČOKOĽVEK

AK MÁTE AKÉKOĽVEK OTÁZKY, ZAVOLAJTE NÁM A SPÝTAJTE SA NA ČOKOĽVEK


ČO O NÁS HOVORIA NAŠI KLIENTI

Potrebovala som sa zbaviť jednej s.r.o. a spoločnosť PIGROUP sa postarala o všetko potrebné. Následne som si u nich kúpila ready-made spoločnosť, ďakujem za skvelé služby.
Dagmar Lazarová podnikateľka


S firmou PiGroup som veľmi spokojný, založenie s.r.o. prebehlo v dohodnutom termíne a bez skrytých poplatkov. Konateľ spoločnosti vystupuje profesionálne a férovo.
Ján Dvorský podnikateľ


ZAKLADANIE S.R.O.

Založenie s.r.o.

Pri založení s.r.o. za Vás vypracujeme všetky potrebné zmluvy, živnostenské listy a právne dokumenty. Poskytneme Vám odborné konzultácie a poradenstvo. Zariadime všetky potrebné kroky k zápisu Vašej novej spoločnosti do obchodného registra a vykonáme všetky ďalšie nevyhnutné kroky na založenie s.r.o.

Zmeny v s.r.o.

Počas existencie každej spoločnosti je niekedy nutné vykonať nejakú zmenu a zapísať ju do Obchodného registra. V prípade, že sa nechcete sami zaoberať administratívou, ktorá je kľúčová na vykonaniu zmien v s.r.o., spoľahnite sa na náš profesionálny servis. Potrebujete vykonať zmeny vo vašej s.r.o.? Obráťte sa na nás! Zmeny v s.r.o. vám zabezpečíme kdekoľvek na Slovensku.

Likvidácia s.r.o.

Ste vlastníkmi už nepotrebnej firmy a potrebujete vykonať jej likvidáciu? Likvidácia firmy je jedným z najkomplikovanejších procesov. Spravidla trvá 4 až 12 mesiacov a vyžaduje rozsiahle znalosti v oblasti práva. My vám likvidáciu firmy zbezpečíme. Bude nám na to stačiť iba vaše splnomocnenie.

Ready-made s.r.o.

Ready made s.r.o. je predzaložená firma, ktorá je vytvorená len za účelom jej predaja. Založenie ready-made spoločnosti má teda jediný dôvod, ktorým je prevod tejto spoločnosti na nového klienta. Pokiaľ sa rozhodnete pre kúpu ready-made spoločnosti, môžete ihneď odštartovať vaše podnikanie.

Založenie a.s.

Ponúkame založenie akciovej spoločnosti kdekoľvek na Slovensku v priebehu 10 až 14 pracovných dní! Akciová spoločnosť je výhodná najmä pre podnikateľov, ktorí chcú viesť väčší podnik v odvetví, ktoré je náročné na kapitál. So zakladaním a.s. máme veľmi bohaté skúsenosti. Poskytneme Vám odborné konzultácie i vypracovanie všetkých dokumentov, vrátane zaregistrovania Vašej novej spoločnosti.

Virtuálne sídlo

Zaobstarajte vašej firme skutočne reprezentatívnu adresu a zároveň si uľahčite vaše podnikanie! My vám ponúkame virtuálne sídlo v historickej časti Bratislavy! Ak sa rozhodnete pre virtuálne sídlo, získate tak praktickú poštovú schránku, do ktorej vám bude chodiť všetka korešpondencia spojená s vaším podnikaním. Túto korešpondenciu vám budeme pravidelne preposielať! Adresa virtuálneho sídla bude navyše zapísaná aj v Obchodnom registri.

Vymáhanie pohľadávok

Potrebujete vymáhať pohľadávky? Kontaktujte nás! V prípade, že dlžník ani po všetkých vašich márnych pokusoch nesplatí pohľadávku, zverte sa do rúk našej špecializovanej spoločnosti P.I. Group s.r.o.! My celý tento proces vyriešime za vás!

Účtovníctvo

Neviete si rady s účtovníctvom? Máme pre vás pripravené komplexné účtovnícke služby za skvelú cenu. V prípade vášho záujmu nás kontaktujte!

Zalozenie s r.o. | FB Link

P.I. GROUP, S.R.O.Založenie s.r.o.

Medená 5
811 02, Bratislava
IČO: 46 760 113
Po. - Štv.: 9:00 - 18:00
Pia.: 9:00 - 13:00
Víkend: zatvorené

KLIENTI PI GROUP MÔŽU BEZPLATNE PARKOVAŤ PRED BUDOVOU SÍDLA SPLOČNOSTI.

Náš tím:

MGR. ADAM GREKSA
Adam je odborníkom špecializujúcim sa výhradne na obchodné právo.
Email: greksa@pigroup.sk
Tel. č.: 0905/555-861

JUDR. MICHAELA GREKSOVÁ
Michaela je odborníkom špecializujúcim sa výhradne na obchodné právo.
Email: greksova@pigroup.sk
Tel. č.: 0948/244-404

Radi vám zodpovieme na vaše otázky. Zavolajte nám, pošlite email alebo použite kontaktný formulár nižšie. Čo najskôr vás budeme kontaktovať, aby sme si prípadne dohodli s vami osobné stretnutie.

Kontaktný formulár
O FIRME UPOZORNENIE
Firma P.I. Group vznikla v roku 2009 a od začiatku sa úzko špecializuje na oblasť obchodného práva – založenie s.r.o. a zmeny v s.r.o.. Firmy, ktorým sme pomohli zbaviť sa administratívnej záťaže, počítame na stovky.
Každý užívateľ stránok www.zalozmifirmu.sk berie na vedomie, že informácie na nich uvedené neposkytujú právne rady a teda nemôžu byť za také považované. Nepreberáme právnu zodpovednosť za akékoľvek vyhlásenie na týchto stránkach. Napriek tomu sa snažíme, aby obsah stránky bol presný. Spoločnosť P.I. GROUP neposkytuje právne ani daňové poradenstvo. Prevádzkovateľ neposkytuje služby podľa zákona 586/2003 z.z. o advokácii. V prípade, že sú v rámci našej činnosti našimi klientmi vyžadované právne služby, obraciame sa za účelom ich poskytnutia na osoby oprávnené tieto služby ponúkať (notári, advokáti).