Kompletné založenie s.r.o.

V prípade, že potrebujete kompletne založiť s.r.o., neváhajte sa na nás obrátiť! Jedným z dôležitých prvých krokov pri zakladaní s.r.o. je voľba názvu vašej novej spoločnosti, ktorý nesmie byť duplicitný. Ďalej je potrebné zvoliť sídlo spoločnosti, ktoré bude zapísané v Obchodnom registri. Sídlom spoločnosti môže byť bytový či nebytový priestor. Naším klientom môžeme odporučiť adresu nášho virtuálneho sídla.

Spoločnosť s ručením obmedzeným tiež musí mať uvedených konateľov spoločnosti, výšku vkladu a údaje o správcovi vkladu, ktorým najčastejšie býva jeden zo spoločníkov.

Zákonom stanovená minimálna suma základného kapitálu s.r.o. je 5000,- €, pričom minimálny vklad každého zo spoločníkov je 750,- €.

Založenie s.r.o. a s ním spojené súdne, ako aj ďalšie poplatky hradíme my. Celkové náklady v našej réžii sú neporovnateľne nižšie, než keby ste si spoločnosť s.r.o. zakladali sami. Spoľahnúť sa môžete na náš profesionálny prístup a bohaté skúsenosti v tomto obore.

My vám ponúkame:
  • odborné konzultácie
  • profesionálne vypracované zakladateľské zmluvy
  • zabezpečíme elektronické ohlásenie predmetu podnikania a návrh na zápis vašej s.r.o. do Obchodného registra, vďaka čomu ušetríte na súdnom poplatku
  • zabezpečíme súhlas správcu dane so zápisom do OR
Radi vám zodpovieme na vaše otázky. Zavolajte nám, pošlite email alebo použite kontaktný formulár nižšie. Čo najskôr vás budeme kontaktovať, aby sme si prípadne dohodli s vami osobné stretnutie.

Kontaktný formulár